Repertoar – Crnogorsko narodno pozorište

April 2019
28. III
Četvrtak
CNP gostuje na Cetinju
ČEKAJUĆI GODOA
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Kraljevsko pozorište Zetski dom u 20.00
28. III
Četvrtak
Cinema studio-filmski program
HAPPY AS LAZZARO
Režija Alice Rohrwacher (Italija)
Scena studio u 20.30 kupi ulaznicu
29. III
Petak
KONCERT
CRNOGORSKI SIMFONIJSKI ORKESTAR
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
30. III
Subota
GORSKI VIJENAC
Petar II Petrović Njegoš | Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
1. IV
Ponedeljak
EKVINOCIJO
Ivo Vojnović | Režija Ivica Kunčević
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
2. IV
Utorak
OČEVI SU GRAD(ILI)
Autorski projekat Borisa Liješevića
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
4. IV
Četvrtak
PREDSTAVA HAMLETA U SELU MRDUŠA DONJA
Ivo Brešan  I  Režija Luka KortinaKoprodukcija CNP-a i Međunarodnog festivala Kotor Art
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
5. IV
Petak
ŽENIDBA 
Nikolaj Vasiljevič Gogolj  | Režija Egon Savin
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
6. IV
Subota
GOSTOVANJE
Kraljevskog pozorišta Zetski dom – Cetinje
POBUNA MORNARA
Po tekstovima „Kotorski mornari” Fridriha Vulfa i “Četvrti ugao” Radoslava Rotkovića  I  Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
8. IV
Ponedeljak
FILMSKI PROGRAM – CINEMA STUDIO
DOGMAN (Italija)
Režija Mateo Garone
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
9. IV
Utorak
FILMSKI PROGRAM – CINEMA STUDIO
DOGMAN (Italija)
Režija Mateo Garone
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
10. IV
Srijeda
ČEKAJUĆI GODOA 
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
11. IV
Četvrtak
URNEBESNA TRAGEDIJA
Dušan Kovačević  | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
12. IV
Petak
ISTRAGA 
Aleksandar Radunović | Režija Stefan Sablić
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
13. IV
Subota
SAMOUBICA
Nikolaj Erdman  | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
15. IV
Ponedeljak
CRNOGORSKI SIMFONIJSKI ORKESTAR
KONCERTDirigent: Grigorij Krasko

Program: A. Perunović, P.I. Čajkovski, E. Elgar

Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
17. IV
Srijeda
PREMIJERA
SMRT I DJEVOJKA
Arijel Dorfman  I  Režija Goran Bulajić
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
18. IV
Četvrtak
SMRT I DJEVOJKA
Arijel Dorfman  I  Režija Goran Bulajić
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
19. IV
Petak
BURE BARUTA 
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
20. IV
Subota
BURE BARUTA
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
22. IV
Ponedeljak
FILMSKI PROGRAM – CINEMA STUDIO
DJEVOJKA (Belgija)
Režija Lukas Dont
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
23. IV
Utorak
INTERAKCIJA: Svijet umjetničkih profesija
Drama i pozorište – pisati za pozorište
U saradnji sa FDU Cetinje
18h 18h
23. IV
Utorak
FILMSKI PROGRAM – CINEMA STUDIO
DJEVOJKA (Belgija)
Režija Lukas Dont
Scena Studio u 20.30 kupi ulaznicu
24. IV
Srijeda
PREMIJERA-BALET
Baletska trupa BALLO
KRIK
Autorski projekat Tamare Vujošević Mandić i Slavke Nelević
Muzika Kevin McLeod
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
25. IV
Četvrtak
DON ŽUAN
Žan Batist Poklen Molijer  I  Adaptacija i režija Ana VukotićKoprodukcija CNP-a i Međunarodnog festivala Kotor Art
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu

00382 (0) 78 111 075

Biletarnica: