Repertoar – Atelje 212 Beograd

REPERTOAR za April 2019.
02. април
УТОРАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

VRTEŠKA

Rašid Uramdan

Rašid Uramdan / Nacionalni koreografski centar, Grenobl

SCENA PETAR KRALJ

POMORANDŽINA KORA

M.Pelević

(мање од 10% слободних места)

04. април
ЧЕТВРТАК

SCENA PETAR KRALJ

SLAVNA FLORENS

P.Kvilter

(РАСПРОДАТО)

05. април
ПЕТАК

SCENA PETAR KRALJ

STVARANJE ČOVEKA

T.Grumić

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

NOĆNA STRAŽA

F.Šili

06. април
СУБОТА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

HOMO FABER

M. Friš

SCENA PETAR KRALJ

OVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI

S. Bajac

(РАСПРОДАТО)

07. април
НЕДЕЉА

SCENA PETAR KRALJ

STRUJOSEK

A.Radivojević

08. април
ПОНЕДЕЉАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

MREŠĆENJE ŠARANA

A.Popović

(мање од 10% слободних места)

SCENA PETAR KRALJ

ČEKAONICA

B.Liješević, B.Dimitrijević

(мање од 10% слободних места)

09. април
УТОРАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

MOJA TI

O. Dimitrijević

SCENA PETAR KRALJ

POŠTO GVOŽĐE

B. Breht

10. април
СРЕДА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

PIJANI

I.Viripaev

SCENA PETAR KRALJ

OVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI

S. Bajac

(РАСПРОДАТО)

11. април
ЧЕТВРТАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

JESENJA SONATA

I.Bergman

SCENA PETAR KRALJ

LICE

A.Galin

12. април
ПЕТАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

REŽIM LJUBAVI

T. Šljivar

13. април
СУБОТА

SCENA PETAR KRALJ

O, KAKAV DIVAN DAN

V.Pećanac

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

REŽIM LJUBAVI

T. Šljivar

15. април
ПОНЕДЕЉАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

HOMO FABER

M. Friš

SCENA PETAR KRALJ

STRUJOSEK

A.Radivojević

(мање од 10% слободних места)

16. април
УТОРАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

PETRIJIN VENAC

D. Mihailović, dramatizacija Mila Mašović-Nikolić dramatizacija Mila Mašović-Nikolić

SCENA PETAR KRALJ

OVAJ ĆE BITI DRUGAČIJI

S. Bajac

(мање од 10% слободних места)

17. април
СРЕДА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

MANIFESTACIJA *GODUM 2019*

Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije (РАСПРОДАТО)

18. април
ЧЕТВРТАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

NOĆNA STRAŽA

F.Šili

SCENA PETAR KRALJ

POMORANDŽINA KORA

M.Pelević

19. април
ПЕТАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ

T.Lets

SCENA PETAR KRALJ

KONSTELACIJE

N.Pejn

20. април
СУБОТА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

URNEBESNA TRAGEDIJA

D. Kovačević

(мање од 10% слободних места)

SCENA PETAR KRALJ

SLAVNA FLORENS

P.Kvilter

(мање од 10% слободних места)

21. април
НЕДЕЉА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

URNEBESNA TRAGEDIJA

D. Kovačević

SCENA PETAR KRALJ

ČEKAJUĆI GODOA

S.Beket

22. април
ПОНЕДЕЉАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

HRONIKA PALANAČKOG GROBLJA

I. Sekulić

dramatizacija J. Mijović, Kruševačko pozorište

SCENA PETAR KRALJ

POMORANDŽINA KORA

M.Pelević

23. април
УТОРАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

PETRIJIN VENAC

D. Mihailović, dramatizacija Mila Mašović-Nikolić dramatizacija Mila Mašović-Nikolić

SCENA PETAR KRALJ

STVARANJE ČOVEKA

T.Grumić

24. април
СРЕДА

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

LJUBAVNO PISMO

Z.Bačić, Z.Fazlagić

(мање од 10% слободних места)

SCENA PETAR KRALJ

MAGIČNO POPODNE

V.Bauer

25. април
ЧЕТВРТАК

SCENA MIRA TRAILOVIĆ

HOMO FABER

M. Friš

SCENA PETAR KRALJ

SLAVNA FLORENS

P.Kvilter